22.7 - 8.8.2021 - DOVOLENÁ

       OZNÁMENÍ:

       Ve dnech 22.7 - 8.8.2021 bude v naší společnosti dovolená.

       Veškeré objednávky vytvořené v tomto období, budou expedovány od 9.8.2021

       

 

 

Vítáme Vás v e-shopu CCTV - prodejce.cz

Naše společnost CLR s.r.o. se již od roku 2006 specializuje se na dovoz a distribuci profesionálních zabezpečovacích systémů (CCTV, EZS, EKP, EVD...), ale i na jejich instalaci a servis.

 

Vzhledem k dlouholeté praxi v oblasti kamerových systémů - CCTV a zabezpečovacích zařízení - EZS, Vám dokážeme nabídnout kvalitní a praxí odzkoušenou techniku

 

Naší pripritou je dodávat pouze kvalitní a odzkoušené komponenty z oblasti bezpečnostních technologií, ať již jde o kamerové systémy - CCTV, alarmy - EZS, docházkové a přístupové systémy, nebo jinou slaboproudou techniku, jako jsou systémy pro přijem satelitní (DVBS-2) i pozemní DVB-T2 televize, kabelážní systémy pro strukturovanou kabeláž a veškeré elektroinstalační práce.

 

Dodáváme výrobky světově známých výrobců kamerové CCTV a zabezpečovací EZS techniky, kteří zabezpečují nejvyšší možnou kvalitu a spolehlivost komponent, určených pro instalace profesionálních kamerových - CCTV a elektronických zabezpečovacích - EZS systémů.

 

Předností naší společnosti je, že můžeme nabídnout zákazníkovi kamerový CCTV, elektronické zabezpečení - EZS, ale i veškeré slaboproudé systémy od návrhu, přes projekt, dodávku komponent, instalaci  i následného záručního i pozáručního servisu a to vše na profesionální úrovni.

 

Pro zabezpečení vašeho objektu dokážeme nalézt optimální řešení, za co nejvýhodnějši cenu a to vše ve vysoké kvalitě. 

 

Další předností je, že se specializujeme pouze na obor bezpečnosti a slaboproudých systémů a z tohoto důvodu, na rozdíl od různých univerzálních shopů Vám dokážeme odborně poradit při jakýchkoli problémech i při případné Vaší "samoinstalaci" jak kamerového CCTV systému, tak i zabezpečení EZS Vašeho objektu.

 

Náš zákazník pro nás není jen neznámý, virtuální objekt, ale klademe důraz na osobní přístup, kdy je pro nás důležitá spokojenost každého i "malého" zákazníka.

 

Věříme, že budete v případě nákupu v našem e-shopu plně spokojeni a budete se k nám i v budoucnu vracet a obracet se na nás s Vašimi problémy a požadavky.

UTP/BNC převodník Full HD AHD,HD-CVI, HD-TVI vhodný pro AHD, CVI - 4Mpix, TVI – 5Mpix, s d..
155,00 Kč
Cena bez DPH: 128,10 Kč

Digitální pasivní PIR detektor, odolný vůči zvířatům do váhy 20 kg. Zařízení může komunikovat s jako..
399,30 Kč
Cena bez DPH: 330,00 Kč

Pentabridní záznamové zařízení Dahua pro technologii HDCVI, AHD, HDTVI, IP, analog, u..
5 082,00 Kč
Cena bez DPH: 4 200,00 Kč

Narážecí pomůcka NS-KD-1 pro konektory typu Krone, Používá se pro zapojení kabelů UTP/FTP do datovýc..
100,00 Kč
Cena bez DPH: 82,64 Kč