Nabídka komplexních služeb společnosti CLR s.r.o.

Výhodou naší společnosti je, že máme vlastní odborníky určené k montážím kamerových, bezpečnostních, přistupových a docházkových systémů ! Naši technici jsou vybaveni nejmodernější technikou a bez problémů provedou jakoukoliv montáž slaboproudých systémů kdekoli na území EU.

 

Pokud tedy u nás zakoupíte jakékoliv zboží a nejste si jisti instalací svépomoci, nemusíte hledat firmu, která vám instalaci provede! Vyhnete se tak nesolidnímu jednání a problémům s případnou zárukou!

 

Provádíme montáže všech typů slaboproudých systémů, hlavně CCTV a EZS až po složité celky, včetně případné plné automatizace budov. Samozřejmostí je, že v případě potřeby zajistíme připojení zabezpečovacího systému na pult centralizované ochrany a to kdekoliv v ČR a SR, stejně tak propojení CCTV systému do internetu.

 

Vrámci komplexních služeb poskytujeme našim zákazníkům prvotní seznámení s možnostmi zabezpečení jejich objektů, vypracování připadného projektu instalace, dodávku veškerých komponent, odbornou montáž s následným záručním i pozáručním servisem za zvýhodněné ceny.

 

Při dodávkách našich služeb provádíme i veškeré elektroinstalační práce ve všech typech objektů (RD, prodejny, výrobní haly...), návrhy a instalace kompletních datových rozvodů, instalace TV příjmu pomocí satelitních přijímačů i pozemního vysílání DVBT-2, požární systémy (hlásiče) i evakuační rozhlas. 

 

Jako další možnost nabízíme zprostředkování instalace u nás zakoupeného zboží externí firmou přímo ve vašem bydlišti, případě místě podnikání.

 

Samozřejmostí je poskytnutí záruky na instalaci v délce 24+12 měsíců (24 měsíců plná záruka + 12 měsíců záruka na montážní práce, platí se pouze doprava). Případný servis je poskytován naší společností a v případě instalace provedené externí společností, poskytuje servis a záruku tato společnost.

 

V případě, že máte zájem o montáž námi dodaných komponent, kontaktujte nás na tel. +420 728 201 004 a dohodněte si nezávaznou bezplatnou konzultaci případné instalace.

 

Reference na nekteré námi relizované instalace naleznete ZDE