Přepěťová ochrana LAN

Přepěťová ochrana počítačové sítě LH

Během bouřek jsou elektronická zařízení velmi ohrožena. Riziko přepětí vzniká dokonce ve vzdálenosti 1.5 km od místa úderu blesku.

Během bouřek jsou elektronická zařízení velmi ohrožena. Riziko přepětí vzniká dokonce ve vzdálenosti 1.5 km od místa úderu blesku. Zařízení LH Protector snižuje nadměrné napětí na bezpečnou úroveň, podle Evropských norem stanovených pro tento typ zařízení. Zabraňuje jejich poškození. Zařízení nepřerušuje přenos dat a nepotřebuje napájení.

Poznámka: Pokud může být chráněná linka poškozena přepětím vyšším než jsou hodnoty uvedeny výše, musí být použita předběžná bezpečnostní opatření. Před začátkem instalace musí zásuvkové uzemnění správně fungovat a chráněné zařízení musí být správně připojeno. Pokud uzemnění selhává, tak ochranné zařízení a síť nebudou správně fungovat. Správné uzemnění Protektor - ochranné zařízení by nemělo být připojeno k uzemnění s rezistencí větší než 4 ohm. Spojení by mělo být pájené nebo šroubované. JE NEPŘÍPUSTNÉ použití svodič přepětí (bleskosvod) nebo plynové vedení jako uzemnění!!! Protektor chrání pouze zařízení, které je přímo připojeno.

SPECIFIKACE

Napěťová ochranná hladina linka-stínění [C3]:2.8 V
Napěťová ochranná hladina line-PG [C2]:150 V
Maximální vybíjecí proud (line-PG):350 A (< 1 µs)
Maximální vybíjecí proud (line-line):350 A (< 1 µs)
Maximální dlouhodobá intenzita mezivodičového proudu:1 A
Maximální dlouhodobá intenzita zemního proudu:1 A
Provozní tep. / Relativní vlhkost:5 °C ... 45 °C / -10  ... 80 %
Záruka:2 roky

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Přepěťová ochrana LAN

  • Kód produktu: CLJ2820
  • Dostupnost: Ext.sklad 3-6 Dnů
    Cena s DPH 21%:
  • 345,00 Kč
  • Cena bez DPH (21%): 285,12 Kč