Přístup na DVR přes FIREFOX

U některých DVR je nuto pro vzdálený přístup k DVR pomocí prohlížeče IE vypnout zabezpečení, případně složitě konfigurovat zabezpečení a důvěryhodné servery.


Taktéž prohlížeč IE nepatří mezi nejkvalitnější a nejrychlejší webové prohlížeče


Tyhle "nešvary" prohlížeče IE odstraníte použitím prohlížeče Google Chrome, případně Firefox  s pluginem IE Tab. Nejenže neohrozíte svůj počítač vypnutím zabezpečení prohlížeče, ale ještě získáte kvalitní a rychlý prohlížeč, se kterým nebude čekat na zobrazení DVR nekonečně dlouhou dobu jako u IE.


V tomto článku poradíme, jak nainstalovat a používat IE tab ve Firefoxu.....


Stáhněte a nainstalujte do svého počítače prohlížeč Mozila Firefox

Pokud ho již ve svém PC máte, proveďte aktualizaci na nejnovější verzi.

Pokud nemáte nastaveny automatické aktualizace, můžete aktualizaci provést ručně.

Ruční aktualizaci provedete tak, že v hlavním okně Firefoxu  kliknete na "Nápověda ----> O aplikaci Firefox". Otevře se okno "O aplikaci Firefox" a automaticky se začnou kontrolovat aktualizace. Pokud máte prohlížeč zastaralý, automaticky se začne stahovat aktualizace. Jakmile bude stažena, klikněte na tlačítko "Aktualizovat".

napoveda.png


Prohlížeč se restartuje a při novém startu se spusí instalace aktualizace. Nyní postupujte dle informací na obrazovce.


Pokud máte Firefox nainstalován, případně aktualizován, přejděte v odkaze " Nástroje ----> Správce doplňků" a  do vyhledávacího pole (vpravo nahoře) zadejte IE tab a klikněte na lupu pro vyhledání.

1a.png

2vyhledat.png


Vyberte například IE Tab + 2.04.20120203 (můžete vybrat i aktuálnější verzi, pokud již byla vydána) a klikněte na Instalovat. Plugin se stáhne a po restartu prohlížeče nainstaluje.


Nyní můžete do adresního řádku zadat adresu DVR na který se chcete připojit (http://ipadresadvr).


Jakmile se načte bílá stránka (přihlášení do DVR), stiskněte v hl.okně pravé tlačitko myši, vyberte položku "View Page In IE Tab ----> Přepni vykreslovací jádro pro tuto stránku". Tím aktivujete plugin IE Tab.

Nyní by se měla zobrazit přihlašovací stránka vašeho DVR.


Pokud jste postupovali podle našeho návodu, zobrazí se vám DVR stejně jako v IE.