Velkoobchodní spolupráce

sleva 5%

ZAREGISTROVANÝM, PODNIKAJÍCÍM OSOBÁM (s ŽL /  IČO), poskytujeme slevu z objednávky ve výši 5% z cen bez DPH.   

UPOZORNĚNÍ: sleva 5% pro podnikající osoby a firmy není poskytována automaticky a není zohledněna v objednávce. Pokud jste osoba, či firma s IČ, při dokončení objednávky uveďte do poznámky:  SLEVA NA IČ. V Případě, že uvedené IČ bude souhlasit s OR, případně registrem podnikatelů, bude sleva upravena v objedavce a následně započítána ve faktuře.

Sleva se nevztahuje na akční zboží a výhodné CCTV sady!

 

slevy

Pro společnosti a fyzické osoby  nakupující za účelem dalšího prodeje, či koncesované montáže, nabízíme výhodné velkoobchodní ceny na veškerý sortiment v našem e-shopu

 

rabaty

Pokud se chcete stát našim partnerem a získat přístup k velkoobchodním cenám, zaregistrujte se  v našem e-shopu a po zaregistrování zašete na e-mail: velkoobchod@clr-czech.com žádost o přidělení přístupu k velkoobchodním cenám. V žádosti uveďte váš přihlašovací e-mail do e-shopu.

 

UPOZORNĚNÍ: pokud jste zaregistrováni jako partneři s VO cenami a neprovedete během jednoho roku objednávky alespoň v součtu 5000,- (pět tisíc) Kč bez DPH, bude vám velkoobchodní registrace automaticky ZRUŠENA a nadále se vám budou zobrazovat ceny koncové. 

 

Pro opětovnou aktivaci VO cen, musíte provést objednávku minimálně za 1 500,-Kč bez DPH a následně zažadat o znovunastavení VO cen.

 

Pokud nebude Váš účet aktivní (nebude provedeno přihlášení) více jak 12 měsíců. bude kompletní účet automaticky ZRUŠEN !!

 

Přístup k velkoobchodním cenám, bude poskytnut po kontrole údajů a případném doplnění údajů dle OR (ŽL) do profilu v e-shopu. 

O poskytnutí slevy budete informováni e-mailem.  

 

K VO slevám se připočítává i případná sleva za platbu předem (proforma faktura) 2% z ceny bez DPH !