Vzdálená pomoc

teamviewer

 

Pokud si nejste jisti, že zvládnete správně nakonfigurovat zakoupený DVR, nabízíme Vám vzdálenou pomoc s jeho nastavením.

 

Pro nastavení není nutná veřejná IP adresa! Kompletní nastavení probíhá pomocí software TeamViewer.

 

Pro úspěšné nastavení je nutné, aby Vaše PC a DVR byly společně připojeny v místní síti (LAN, ve stejném subnetu – rozsah adres) a PC měl přístup k internetu. Je také nutné, aby se z PC dalo připojit k DVR (stejný subnet).

 

Do Vašeho PC si stáhěte software pro technickou pomoc (software stáhnete ZDE). Software se neinstaluje, pouze ho spustíte.

 

teamviewer

 

teamviewer

 

V SMS nám zašlete Vaše ID a heslo.

 

PC nevypínejte, na obrazovce můžete sledovat co právě náš technik dělá...…

 

Jakmile bude nastavení dokončeno a technik Vás telefonicky kontaktuje, vypněte software ve Vašem PC, tím zrušíte spojení a technik již nebude mít přistup k Vašemu PC. Software můžet ze svého PC vymazat.

 

Tímto způsobem jde nastavit i vzdálený přistup k DVR z internetu, za předpokladu, že máte veřejnou IP adresu. Nastavení pro vzdálený přistup k DVR provádíme pouze u připojení pomocí ADSL (VDSL), nebo při připojení od UPC.

 

U jiných typů připojení (WiFi, místní kabelové připojení...) od lokálních poskytovatelů, bývá problém s přístupem do hlavního routeru. Pokud znáte přístupové údaje, můžeme nastavit i tento typ připojení k internetu. Pokud neznáte přístupové údaje k routeru, budete muset pro nasatvení kontaktovat svého providera.

 

Pro nastavení vzáleného přístupu k DVR je nutné, aby jste znali přihlašovací údaje k routeru, který Vás připojuje k internetu a Vaši veřejnou IP adresu ! 

 

CENÍK vzdálené pomoci :

Vzdálené nastavení DVR (detekce, záznam, videoparametry....)  - 250,00 Kč bez DPH / 302,50 Kč s DPH

Nakonfigurování routeru a DVR pro vzdálený přistup přes internet - 400,00 Kč bez DPH / 484,00 Kč s DPH

ostatní "vzdálené" služby, dle předchozí dohody

 

 

Službu můžete objednat za zvýhodněnou cenu společně při objednání DVR uvedením při objednávce v poznámce VZDÁLENÁ TECHNICKÁ POMOC, nebo telefonicky na tel. 728201004 (zašlete SMS ve tvaru chci vzdálenou podporu a číslo objednávky - následně budete telefonicky kontaktováni).

 

Pro naše zákazníky, kteří DVR/NVR zakoupili v našem e-shopu, je technická podpora a vzdálené nastavení DVRR/NVR  2 měsíce od fakturace ZDARMA !!!!

Pokud je doba od nákupu delší jak 2 měsíce účtujeme poplatek 150,- Kč / nastavení, včetně DPH.