Technická podpora: +420 607679556 , e-mail: podpora@clr-czech.com
0 pol.0,00 

Žádné produkty v košíku.

Informace o dopravě a platbě

DOPRAVA A PLATBA V ČR  – ZDARMA OD 1.500,-Kč !!!

ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky – zásilka je standardně doručována následující pracovní den po  odeslání. Pokud není adresát zastižen, je zásilka uložena 7 dnů na poště. Zásilku si lze na žádost nechat opětovně doručit. O zásilce jste informováni e-mailem a pomocí SMS přímo Českou poštou.

 MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Zboží hradíte v hotovosti, případně platební kartou přímo dopravci  při dodání zásilky. Jde o nečastější způsob platby za dodané zboží. Platba dobírkou, je zpoplatněna částkou 55 Kč včetně DPH.      

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po vytvoření objednávky, je automaticky vygenerován e-mail, s informacemi pro platbu (převod na účet). Objednávka je expedována ihned po přijetí platby na náš Účet. 

 

 PŘI PLATBĚ BANKOVNÍM PŘEVODEM, POSKYTUJEME SLEVU 3% z CENY BEZ DPH !!  

ČESKÁ POŠTA – Balík na poštu – zásilka je standardně doručena následující pracovní den po  odeslání na Vámi vybranou poštu, kde je uložena 7 dnů. Vyzvednout si ji můžete v pracovní době příslušné pošty. O zásilce jste informováni e-mailem a pomocí SMS přímo Českou poštou.
ČESKÁ POŠTA – Doporučená zásilka – Zásilka je běžně doručena následující pracovní den po odeslání. Doručovací doba se však může prodloužit až na 3 dny. Tento typ zásilek je vhodný pro malé objednávky, kdy cena zásilky nepřesáhne 500,-Kč. Jelikož pojištění Doporučené zásilky je max. 500,-Kč, nedoporučujeme zasílat dražší zásilky! Pokud bude cena zásilky nad 1000,-Kč a budete ji chtít zaslat Doporučenou zásilkou, je z důvodu pojištění pouze na nízkou cenu, zaslání možné pouze při platbě převodem na účet !! Při poškození, nebo ztrátě zásilky pak dopravce ručí pouze do 500,-Kč a zákazník pak nese riziko za poškozenou, nebo ztracenou zásilku sám !!
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÁ SLUŽBY – DPD – doručení na adresu – zásilky zasíláme hromadně přes službu podatelny Zásilkovna. Běžná dodací lhůta je 48 hod. od odeslání zásilky. Zásilka je doručena přímo na Vaši adresu. Zásilku si lze nechat opakovaně doručit
KURÝR na adresu –  -Zásilka je doručena přepravní společností Zásilkovna.cz po celé České republice. Doručovací doba je ve všední dny standardně do 24h od odeslání zásilky. O odeslání zásilky obdržíte automaticky generovanou emailovou zprávu, která obsahuje webový odkaz pro sledování aktuální polohy balíku. U tohoto typu doručení, nelze výrazně ovlivnit čas dodání. Balíky jsou doručovány i v sobotu.
ZÁSILKOVNA – výdejní místo – zásilka je doručena na Vámi vybrané výdejní místo. Zásilkovna disponuje velkou sítí výdejen, které jsou velmi dobře dostupné po celé ČR. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli v pracovní době příslušné výdejny. Zásilku může vyzvednout kdokoli, jelikož obdržíte speciální kód, který je nutný uvést při vyzvednutí zásilky. Bez kódu nelze zásilku vydat….

DOPRAVA A PLATBA SLOVENSKO – ZDARMA OD 2.500,-Kč (plátci DPH s možností odpočtu 21% DPH)

KURÝR– doručení na adresu – zásilky zasíláme hromadně přes službu podatelny Zásilkovna. Běžná dodací lhůta je 1-2 dny od odeslání zásilky. Zásilka je doručena přímo na Vaši adresu. Zásilku si lze nechat opakovaně doručit

 MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA

Zboží hradíte v hotovosti, případně platební kartou přímo dopravci  při dodání zásilky. Jde o nečastější způsob platby za dodané zboží. Platba dobírkou, je zpoplatněna částkou 55 Kč (2,2EUR) včetně DPH

BANKOVNÍ PŘEVOD

Po vytvoření objednávky, je automaticky vygenerován e-mail, s informacemi pro platbu (převod na účet). Objednávka je expedována ihned po přijetí platby na náš Účet.  Platby jsou prováděny v EUR přímo na náš slovenský účet !! 


PŘI PLATBĚ BANKOVNÍM PŘEVODEM, POSKYTUJEME SLEVU 3% z CENY BEZ DPH !!

ZÁSILKOVNA – výdejní místo – zásilka je doručena na Vámi vybrané výdejní místo. Zásilkovna disponuje velkou sítí výdejen, které jsou velmi dobře dostupné po celé SR. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli v pracovní době příslušné výdejny. Zásilku může vyzvednout kdokoli, jelikož obdržíte speciální kód, který je nutný uvést při vyzvednutí zásilky. Bez kódu nelze zásilku vydat….
Běžná doba doručení je 1-2 dny od odeslání

EU COUNTRY TRANSPORT AND PAYMENT (VAT payers with 21% VAT deduction)

Hungary futár (előre D + 2) – ár 220 CZK (cca 8,8 EUR)

Austria – Kurier (D + 2 Lieferung) – preis 255,- CZK (cca 10,2 EUR)

Slovenia – Kurir (D + 2 dostava) – cena 265,- CZK (cca 10,6 EUR)

Germany – Kurier (D + 2 Lieferung) – preis 255,- CZK (cca 10,2 EUR)

Italy – Corriere (consegna di D + 4 a D + 5) – prezzo 385,- CZK (cca 15,4 EUR)

PAYMENT OPTION-ZAHLUNGSTART-OPTIZONI
DI PAGEMENT

BANK TRANSFER
After the order is created, an e-mail is automatically generated, with payment information (bank transfer). The order is shipped immediately upon receipt of payment to our Account.

WHEN PAYMENT BY BANK TRANSFER TO CA, WE GRANT 3% DISCOUNT FROM THE PRICE WITHOUT VAT!

Translate »