Technická podpora: +420 607679556 , e-mail: podpora@clr-czech.com
0 pol.0,00 

Žádné produkty v košíku.

Velkoobchodní spolupráce

Slevy pro velkoodběratele

Pro společnosti a fyzické osoby nakupující za účelem dalšího prodeje, případně koncesované montáže, nabízíme zvýhodněné velkoobchodní ceny na veškerý sortiment v našem e-shopu. Pro stále odběratele s pravidelným obratem minimálně 15.000 Kč/měsíc, poskytujeme možnost platby fakturou.

UPOZORNĚNÍ: umožnění platby fakturou se splatností, není automatické. O této možnosti je rozhodováno vždy individuálně !!  

Pokud se chcete stát našim partnerem a získat přístup k velkoobchodním cenám, zaregistrujte se v našem e-shopu a po zaregistrování zašlete na e-mail: velkoobchod@clr-czech.com žádost o přidělení přístupu k velkoobchodním cenám. V žádosti uveďte váš přihlašovací e-mail do e-shopu.

UPOZORNĚNÍ: pokud jste se zaregistrovali jako partneři s VO cenami a neprovedete během 6 měsíců alespoň jednu objednávku, bude vám VO registrace automaticky ZRUŠENA (zrušen VO účet) a nadále se vám budou zobrazovat ceny koncové!! Tohle opatření je automatické a nelze ho nijak ovlivnit.

Pro opětovnou aktivaci VO cen se musíte znovu zažádat e-mailem o opětovnou aktivaci VO cen a provést objednávku minimálně za 5.000,-Kč bez DPH. Pokud nebude objednávka vytvořena, bude Váš účet automaticky smazán.

Účty, ze kterých nebyla 10 měsíců provedena žádná objednávka, budou automaticky zrušeny a vymazány veškeré údaje z naší databáze.

Přístup k velkoobchodním cenám, bude aktivován po kontrole údajů ze systému ARES . Pokud nebudou informace v registraci pravdivé, nebude Váš účet změněn na velkoobchodní !!

O poskytnutí slevy budete informováni e-mailem.  

K VO slevám se připočítává i případná sleva za platbu předem (proforma faktura) 3% z ceny bez DPH !

Translate »